Разлика помеѓу преработките на „Васо Николоски“

Додадени 119 бајти ,  пред 5 месеци
с
→‎Наводи: Додадена категорија
с (→‎Наводи: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}})
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
 
[[Категорија:Членови на ДПМ]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Апсолвенти на универзитетот „Св. Кирил и Методиј“]]