Симон Дракул: Разлика помеѓу преработките

Додадени 119 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
 
[[Категорија:Лазарополе]]
[[Категорија:Луѓе од Дебар]]
[[Категорија:Апсолвенти на универзитетот „Св. Кирил и Методиј“]]