Васил Василев: Разлика помеѓу преработките

Додадени 93 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Наводи: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
[[Категорија:Бугарски политичари од Македонија]]
[[Категорија:Македонски преселници во Варна]]
[[Категорија:Апсолвенти на Софискиот универзитет]]