Томас Милер: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 1 година
с
→‎Репрезентациска: Јазична исправка, replaced: националниот тим → репрезентацијата
с (→‎top: Македонски назив на предлошка, replaced: Cite news → наведени вести)
с (→‎Репрезентациска: Јазична исправка, replaced: националниот тим → репрезентацијата)
 
===Репрезентациска===
Дебитирал за националниот тимрепрезентацијата во натпреварот против [[Фудбалска репрезентација на Аргентина|Аргентина]].
 
==Признанија==