Разлика помеѓу преработките на „Авиоимпекс“

Додадени 93 бајти ,  пред 5 месеци
с
[[Категорија:Појавено во 1992 година во Македонија]]
[[Категорија:Престаноци во 2002 година во Македонија]]
[[Категорија:Поранешни организации во Македонија]]