Разлика помеѓу преработките на „Авиоимпекс“

Додадени 4.705 бајти ,  пред 2 месеци
Создадена страница со: {{Инфокутија Авиопревозник | airline = Авиоимпекс<br>''Avioimpex'' | image = | image_size = | alt = | caption = | IA...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Авиопревозник | airline = Авиоимпекс<br>''Avioimpex'' | image = | image_size = | alt = | caption = | IA...)
(нема разлика)