Разлика помеѓу преработките на „Купа (река)“

Одземен 61 бајт ,  пред 4 месеци
с
→‎Надворешни врски: Отстранета непотребна категорија
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: cite book → Наведена книга (2))
с (→‎Надворешни врски: Отстранета непотребна категорија)
 
[[Категорија:Карловачка жупанија]]
[[Категорија:Сисак]]
[[Категорија:Реки по азбучен ред]]