Дрина: Разлика помеѓу преработките

Одземен 61 бајт ,  пред 1 година
с
→‎Наводи: Отстранета непотребна категорија
с (→‎top: Исправка на врска, replaced: Сутјеска (река) → Сутјеска)
с (→‎Наводи: Отстранета непотребна категорија)
[[Категорија:Реки во Црна Гора]]
[[Категорија:Притоки на Дунав]]
[[Категорија:Реки по азбучен ред]]
[[Категорија:Дрински слив]]