Разлика помеѓу преработките на „Алберт Велики“

Додадени 75 бајти ,  пред 4 месеци
с
→‎Наводи: Додадена категорија
с (→‎top: Исправка на датумски формат, replaced: mf=y → df=y)
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
[[Категорија:Личности овековечени во споменикот „Валхала“]]
[[Категорија:Откривачи на хемиски елементи]]
[[Категорија:Непозната година на раѓање]]