Разлика помеѓу преработките на „Ростислав (кнез)“

Додадени 75 бајти ,  пред 4 месеци
с
→‎top: Додадена категорија
с (→‎top: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}})
с (→‎top: Додадена категорија)
 
 
[[Категорија:Западни Словени]]
[[Категорија:Непозната година на раѓање]]