Предлошка:Контекст/doc: Разлика помеѓу преработките

с
→‎Поврзано: Тековен назив, replaced: Шаблон → Предлошка
[проверена преработка][проверена преработка]
с →‎top: Македонско име на предлошката, replaced: documentation subpage → Потстраница за документација
с →‎Поврзано: Тековен назив, replaced: Шаблон → Предлошка
 
Ред 13:
 
=== Поврзано ===
* [[ШаблонПредлошка:Контекст-вметнато]]
* [[:Категорија:Предлошки за одржување]]
<includeonly>