Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Иднина/doc“

с
→‎Видете исто така: Тековен назив, replaced: шаблони → предлошки
с (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q5645773)
с (→‎Видете исто така: Тековен назив, replaced: шаблони → предлошки)
<!-- ДОДАВАЈТЕ КАТЕГОРИИ ПОД ОВОЈ РЕД -->
[[Категорија:Идни настани| ]]
[[Категорија:Привремени шаблонипредлошки|{{PAGENAME}}]]