Разлика помеѓу преработките на „Трета египетска династија“

с
→‎Наводи: Соодветно категориско подредување, replaced: Староегипетски династии]] → Староегипетски династии|]]
с (→‎Наводи: Соодветно категориско подредување, replaced: Староегипетски династии]] → Староегипетски династии|]])
 
{{наводи}}
 
[[Категорија:Староегипетски династии|03]]
[[Категорија:Трета египетска династија| ]]