Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Ка'а“

Одземени 3 бајти ,  пред 1 месец
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор:Каа
(Ehrlich91 ја премести страницата Разговор:Ка'а на Разговор:Ка’а: знак за апостроф shift + 4)
Ознака: Ново пренасочување
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор:Каа)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[Разговор:Ка’аКаа]]