Разлика помеѓу преработките на „Ка'а“

Одземени 3 бајти ,  пред 2 месеци
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Каа
(Ehrlich91 ја премести страницата Ка'а на Ка’а: знак за апостроф shift + 4)
Ознака: Ново пренасочување
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Каа)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[Ка’аКаа]]