Разлика помеѓу преработките на „Џајант-Алпецин“

Одземени 6 бајти ,  пред 2 месеци
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Тим ДСМ
(Ehrlich91 ја премести страницата Џајант-Алпецин на Тим Санвеб)
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Тим ДСМ)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[Тим СанвебДСМ]]