Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Дименжн Дата (велосипедска екипа)“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор:Тим Кубека Асос
Ознака: Ново пренасочување
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор:Тим Кубека Асос)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[Разговор:НТТТим ПроКубека СајклингАсос]]