Разлика помеѓу преработките на „МТН Кубека“

Одземени 2 бајти ,  пред 1 месец
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Тим Кубека Асос
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → НТТ Про Сајклинг)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Тим Кубека Асос)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[НТТТим ПроКубека СајклингАсос]]