Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Cycling data DDD“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Предлошка:Cycling data TQA
(Ehrlich91 ја премести страницата Шаблон:Cycling data DDD на Шаблон:Cycling data NTT)
Ознака: Ново пренасочување
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Предлошка:Cycling data TQA)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[ШаблонПредлошка:Cycling data NTTTQA]]