Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Cycling data ORS“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Предлошка:Cycling data BEX
(Ehrlich91 ја премести страницата Шаблон:Cycling data ORS на Шаблон:Cycling data MTS)
Ознака: Ново пренасочување
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Предлошка:Cycling data BEX)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[ШаблонПредлошка:Cycling data MTSBEX]]