Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Cycling data GEC“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Предлошка:Cycling data BEX
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Шаблон:Cycling data MTS)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Предлошка:Cycling data BEX)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[ШаблонПредлошка:Cycling data MTSBEX]]