Разлика помеѓу преработките на „Тим Скај“

Додадени 14 бајти ,  пред 1 месец
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Инеос Гренадиерс
(Ehrlich91 ја премести страницата Тим Скај на Тим Инеос: нов спонзор)
Ознака: Ново пренасочување
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Инеос Гренадиерс)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[Тим Инеос Гренадиерс]]