Разлика помеѓу преработките на „Разговор за предлошка:Cycling data SKY“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор за предлошка:Cycling data IGD
Ознака: Ново пренасочување
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор за предлошка:Cycling data IGD)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[Разговор за шаблонпредлошка:Cycling data INSIGD]]