Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Cycling data SKY“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Предлошка:Cycling data IGD
(Ehrlich91 ја премести страницата Шаблон:Cycling data SKY на Шаблон:Cycling data INS)
Ознака: Ново пренасочување
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Предлошка:Cycling data IGD)
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[ШаблонПредлошка:Cycling data INSIGD]]