Vanished user 624342

Членува од 29 декември 2009
Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
Stryn ја премести страницата Корисник:Teemuxs на Корисник:Vanished user 624342: Автоматски преместена страницата при преименување на корисникот „Teemuxs“ во „Vanished user 624342
с (Бот: Нов корисник)
 
с (Stryn ја премести страницата Корисник:Teemuxs на Корисник:Vanished user 624342: Автоматски преместена страницата при преименување на корисникот „Teemuxs“ во „Vanished user 624342“)
 
106

уредувања