Воронешка област: Разлика помеѓу преработките

Одземени 4 бајти ,  пред 2 години
с
→‎top: Форматна исправка, replaced: [[км<sup>2</sup>]] → км<sup>2</sup>
[проверена преработка][проверена преработка]
с →‎top: Замена со македонска предлошка, replaced: Commonscat → Ризница-врска
с →‎top: Форматна исправка, replaced: [[км<sup>2</sup>]] → км<sup>2</sup>
Ред 16:
| [[Федерални окрузи во Русија|Округ]]: || [[Централен федерален округ|Централен]]
|----- bgcolor="#FFFFFF"
| [[Површина]]: || 52 400 [[км<sup>2</sup>]]
|----- bgcolor="#FFFFFF"
| [[Население]]: || 2 378 803''<small>( 2002)</small>''