Разлика помеѓу преработките на „Шрек“

Одземени 6 бајти ,  пред 7 месеци
с
(поврзница)
[[Категорија:Филмови со Камерон Дијаз]]
[[Категорија:Филмови со Еди Марфи]]
[[Категорија:Американски анимираницртани филмови]]
[[Категорија:Анимирани филмови на ДримВоркс]]
[[Категорија:Филмови од 2001 година]]