Разлика помеѓу преработките на „80-ти“

Додадени 19 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: nah:80 xihuitl
с (Бот Додава: als, ar, ast, be, br, bs, ca, cv, cy, da, de, es, et, eu, fi, fr, gan, hr, hu, id, it, ja, jv, ksh, la, mr, ms, nl, no, oc, pt, ro, ru, simple, sk, sl, sq, su, sv, tt, uk, uz, zh)
с (Бот Додава: nah:80 xihuitl)
[[mr:इ.स.चे ८० चे दशक]]
[[ms:80-an]]
[[nah:80 xihuitl]]
[[nl:80-89]]
[[no:80-årene]]
109.264

уредувања