Разлика помеѓу преработките на „Доналд Трамп“

Додадени 113 бајти ,  пред 4 месеци
нема опис на уредувањето
<!-- Не сака делот наследник кај предлошката... Треба поправка -->{{Infobox officeholder
{{Infobox officeholder
|name = Доналд Трамп<br><small>Donald Trump</small>
| order = [[Список на претседатели на Соединетите Американски Држави|45.]] [[Претседател на САД]]