Разлика помеѓу преработките на „110-ти“

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: nah:110 xihuitl
с (Бот Додава: ar, ast, be, br, bs, ca, cv, cy, da, de, es, et, eu, fi, fr, gan, gd, hr, hu, id, it, ja, jv, ko, ksh, la, mr, ms, nl, no, pt, ro, ru, sk, sl, sq, su, sv, tt, uk, uz, zh)
с (Бот Додава: nah:110 xihuitl)
[[mr:इ.स.चे ११० चे दशक]]
[[ms:110-an]]
[[nah:110 xihuitl]]
[[nl:110-119]]
[[no:110-årene]]
109.264

уредувања