Разлика помеѓу преработките на „10 јануари (починале)“

Нема измена во големината ,  пред 6 месеци
с
→‎top: Правописна исправка, replaced: Рок музи → Рок-музи
(дополнување)
с (→‎top: Правописна исправка, replaced: Рок музи → Рок-музи)
 
|-
|valign="top" align="right"|[[2015]] 
|[[Тим Драмонд]] — американски [[Рок -музика|рок-музичар]].
|-
|valign="top" align="right"|[[2016]]