Разлика помеѓу преработките на „Ким Брајтбург“

Додадени 69 бајти ,  пред 8 месеци
нема опис на уредувањето
 
* [http://dialogrock.far.ru/kim.php Ким Брајтбург] . Биографија на фронтменот на бендот на неофицијалното место на Дијалог.
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Брајтбург, Ким}}
[[Категорија:Советски композитори]]
[[Категорија:Живи луѓе]]