Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:77.28.226.220“

Создадена страница со: ==Пренасочувањата == Здраво, не се сите пренасочувања проблематични, посебно кога ла...
(Создадена страница со: ==Пренасочувањата == Здраво, не се сите пренасочувања проблематични, посебно кога ла...)
 
(нема разлика)