Разлика помеѓу преработките на „Јане Николоски“

Нема измена во големината ,  пред 1 месец
с
Виолетова ја премести страницата Jане Николоски на Јане Николоски: со сите кирилични букви
с (→‎top: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}})
с (Виолетова ја премести страницата Jане Николоски на Јане Николоски: со сите кирилични букви)