Разлика помеѓу преработките на „Maкедонци“

Нема измена во големината ,  пред 1 месец
с
Отповикани уредувањата на 77.28.226.220 (разговор), враќајќи на последната преработка на Виолетова
(Отстрането пренасочување кон Македонци)
Ознаки: Нагледно уредување Отстрането пренасочување Отповикано
с (Отповикани уредувањата на 77.28.226.220 (разговор), враќајќи на последната преработка на Виолетова)
Ознаки: Отповикување Ново пренасочување
{{Брзо#ПРЕНАСОЧУВАЊЕ бришење|[[Македонци]]}}