Разлика помеѓу преработките на „Итака“

Додаден 1 бајт ,  пред 8 месеци
с
→‎top: Исправка на латинични букви помешани меѓу кириличните, replaced: Kе → Ке
(#WPWPMK)
с (→‎top: Исправка на латинични букви помешани меѓу кириличните, replaced: Kе → Ке)
|периферија = [[Јонски острови]]
 
|префектура = [[Префектура Кефалинија|KефалинијаКефалинија]]
 
|главен_град = [[Итаки, Итака|Итаки]]