Разлика помеѓу преработките на „Андреј Фајт“

Одземени 77 бајти ,  пред 2 месеци
 
== Надворешни врски ==
 
* {{Imdb име|0265785|Andrei Fajt}}
 
{{Биог-никулец}}
 
[[Категорија:Заслужни глумци на Руска СФСР]]
[[Категорија:Починати во 1976 година]]
[[Категорија:Родени во 1903 година]]
[[Категорија:1903]]
[[Категорија:1903 во филмот]]
[[Категорија:Русија]]
[[Категорија:Москва]]