Воронешка област: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: lt:Voronežo sritis)
с (Бот Додава: kv:Воронеж обласьт)
[[ja:ヴォロネジ州]]
[[ko:보로네시 주]]
[[kv:Воронеж обласьт]]
[[lt:Voronežo sritis]]
[[lv:Voroņežas apgabals]]
59.415

уредувања