Разлика помеѓу преработките на „Њ“

Додадени 28 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: bs, ka, pl, th Менува: it
с (ситна промена)
с (Бот Додава: bs, ka, pl, th Менува: it)
[[bg:Њ]]
[[br:Њ (lizherenn)]]
[[bs:Nj]]
[[en:Nje]]
[[fi:Њ]]
[[hr:NJ]]
[[it:Њ (Cirillico)]]
[[ja:Њ]]
[[ka:Њ]]
[[pl:Њ]]
[[pt:Nje (Cirílico)]]
[[ru:Њ (кириллица)]]
[[sq:Nj]]
[[sr:Њ (ћириличко)]]
[[fith:Њ]]
[[zh:Њ]]
7.052

уредувања