Разлика помеѓу преработките на „190-ти“

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: nah:190 xihuitl
с (Бот Додава: ar, ast, be, br, bs, ca, cv, cy, da, de, es, et, eu, fi, fr, gan, gd, hr, hu, id, it, ja, jv, ko, ksh, la, mr, ms, nl, no, pt, ro, ru, scn, sk, sl, sq, su, sv, tt, uk, uz, zh)
с (Бот Додава: nah:190 xihuitl)
[[mr:इ.स.चे १९० चे दशक]]
[[ms:190-an]]
[[nah:190 xihuitl]]
[[nl:190-199]]
[[no:190-årene]]
5.830

уредувања