Оса: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Authority control}} → {{Нормативна контрола}}
с (→‎top: Правописна исправка, replaced: цм → см)
с (→‎Надворешни врски: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Authority control}} → {{Нормативна контрола}})
* [http://www.waspweb.org/Megalyroidea/Megalyridae/index.htm Waspweb]
 
{{Нормативна контрола}}
{{Authority control}}
 
[[Категорија:Оси]]