Национален Фронт: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
(Нова страница: right|thumb|200px|''Вагата'', симбол на партијата '''Barisan Nasional''' на ([[малајски јазик|...)
 
Нема опис на уредувањето
 
 
{{Партија-никулец}}
 
[[Category:Политички партии на Малезија]]
[[Категорија:Малезија]]