Разлика помеѓу преработките на „Средношколски мјузикл 3: Сениорска година“

→‎Актерска екипа: {{Портал:Филм/Избрана статија|2008|ноември}}
с (promena)
(→‎Актерска екипа: {{Портал:Филм/Избрана статија|2008|ноември}})
 
{{Средношколски мјузикл}}
{{Портал:Филм/Избрана статија|2008|ноември}}
 
[[ar:هاي سكول ميوزيكال 3: سينيور يير]]