Варошки Поток: Разлика помеѓу преработките

Одземени 59 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со исправно име на предлошка, replaced: {{Никулец за поток во Република Македонија}} → {{поток-Македонија-никулец}}
с (→‎top: Замена со исправно име на предлошка, replaced: {{Никулец за поток во Република Македонија}} → {{поток-Македонија-никулец}})
 
|position = right
}}
'''Варошки Поток''' е [[поток]] во [[Република Македонија]], со следниве [[географски координати]]: [[латитуда]] 41<sup><small>o</small></sup> 32<nowiki>'</nowiki> 25<nowiki>''</nowiki>, [[лонгитуда]] 20<sup><small>o</small></sup> 28<nowiki>'</nowiki> 25<nowiki>''</nowiki>.
 
{{Никулец за поток во Република -Македонија-никулец}}
 
[[Категорија:Потоци во Македонија|Варошки Поток]]