Разлика помеѓу преработките на „Градна коска“

Одземени 4 бајти ,  пред 9 месеци
с
→‎Надворешни врски: Исправка на име на предлошка, replaced: {{Никулец за анатомија}} → {{анатомија-никулец}}
с
с (→‎Надворешни врски: Исправка на име на предлошка, replaced: {{Никулец за анатомија}} → {{анатомија-никулец}})
==Надворешни врски==
{{Коски}}
{{Никулец за анатомија-никулец}}
 
[[Категорија:Анатомија]]
[[Категорија:Коски]]