СУ „Илија Николовски Луј“ - Скопје: Разлика помеѓу преработките

с
→‎Надворешни врски: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: {{Никулец за училиште во Македонија}} → {{Македонија-училиште-никулец}}
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Исправни наводници, replaced: "И → „И, ј" → ј“)
с (→‎Надворешни врски: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: {{Никулец за училиште во Македонија}} → {{Македонија-училиште-никулец}})
* [http://www.mon.gov.mk/ Официјално мрежно место на Министерството за образование и наука]
 
{{Никулец за училиште во Македонија-училиште-никулец}}
 
{{DEFAULTSORT:Илија Николовски Луј, Скопје}}