Разлика помеѓу преработките на „Васо Николоски“

с
→‎Наводи: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}}
с (→‎Животопис: Јазична исправка, replaced: == Биографија == → == Животопис ==)
с (→‎Наводи: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}})
==Наводи==
 
{{Биографија-никулец}}
{{Никулец за биографија}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Николовски, Васо}}