Разлика помеѓу преработките на „Анри IV“

Одземени 5 бајти ,  пред 5 месеци
с
→‎top: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}}
с (→‎top: Правилна предлошка, replaced: Никулец од областа на историјата → историја-никулец using AWB)
с (→‎top: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}})
 
{{Француски монарси}}
{{Биографија-никулец}}
{{Никулец за биографија}}
{{историја-никулец}}