Џон Далтон: Разлика помеѓу преработките

Одземени 5 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Наводи: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}}
с (Додадена категорија using AWB)
с (→‎Наводи: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}})
{{наводи}}
 
{{Биографија-никулец}}
{{Никулец за биографија}}
 
{{Нормативна контрола}}