Разлика помеѓу преработките на „Велимир Брезовски“

с
→‎Наводи: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}}
(#1Lib1Ref и #1Lib1RefCEE)
с (→‎Наводи: Замена со тековно име на предлошка, replaced: {{Никулец за биографија}} → {{Биографија-никулец}})
 
== Наводи ==
<references />
{{Биографија-никулец}}
{{Никулец за биографија}}
 
[[Категорија:Македонски историчари]]